Dodacie podmienky

  • Tovar posielame do 5 pracovných dní odo dňa potvrdenia objednávky a prijatím platby/finančných prostriedkov cez službu PayPal alebo prevodom na bankový účet. Úhrady za objednávky kontrolujeme nasledujúci pracovný deň do 18.hod. 
  • Tovar zasielame v rámci územia Slovenskej republiky. V prípade záujmu o zaslanie do inej krajiny je potrebné nás kontaktovať e-mailom vopred pred vytvorením objednávky, nakoľko sa ceny dodania líšia podľa krajiny.

V prípade, že tovar nemáme na sklade, je možné si ho predobjednať. V takomto prípade je nutné, aby ste nás vopred kontaktovali na emaile: info@diathin.sk a následne uhradili sumu tovaru vopred. Doba dodania je v tomto prípade 2 týždne.

Platobné podmienky

  • BEZHOTOVOSTNE: využitím služby PayPal:

Systém PayPal slúži ako internetový terminál na bezhotovostný peňažný prevod (presun peňazí z účtu na účet prebehne okamžite). Tovar je zaslaný až po pripísaní platby na účet predajcu.

  • PREVODOM na bankový účet: IBAN SK59 1111 0000 0016 4922 7001
    Objednávka sa začne vybavovať až po tom, čo bude platba prevedená na účet predajcu. Banka Vám peniaze odráta z účtu okamžite, kým ju však banka prevedie k nám, môže to trvať 1-2 dni.

Možnosť platby je iba v rámci Slovenska. Cena tovaru je uvádzaná vrátane DPH. V cene tovaru nie je zarátané poštovné a balné.