Reklamačný poriadok

  • Pri vrátení/ výmene/ reklamácii tovaru je potrebné tovar vrátiť na adresu prevádzkovateľa e-shopu: Diana Madarászová, Budatínska 22, 85106, Bratislava. Pred vrátením tovaru je potrebné kontaktovať nás e-mailom na reklamacie@diathin.sk.
  • Tovar zakúpený v e-shope www.diathin.sk je možné vrátiť bez udania dôvodu do 14 dní od doručenia. Tovar, ktorý vraciate musí byť v pôvodnom balení a v neporušenom stave vrátane obalov a dokladov, ktoré boli dodané spolu s ním. Nesmie byť zničený či opotrebovaný  nad rámec oboznámenia sa s tovarom. Tovar je potrebné zabaliť tak, aby sa pri preprave nepoškodil.
  • V prípade, že dodaný tovar nezodpovedá objednávke, kupujúci má právo zaslať tovar späť nepoškodený. Zásielka musí obsahovať všetky obaly a doklady o kúpe. Na vrátený tovar vystaví predávajúci dobropis do 30 pracovných dní od dátumu prijatia tovaru.

Ak sa tovar nevráti v lehote alebo ak sa tovar, alebo jeho obal vráti poškodený, predávajúci si vyhradzuje právo takýto tovar neprijať.

Tovar nám prosím nezasielajte na dobierku! Tovar zaslaný na dobierku nebude prevzatý.

Tovar odporúčame zasielať doporučene a uschovať si podacie číslo.

Za nedodanie zásielky alebo oznámenia o zásielke zodpovedá prepravca, preto si prosím kontrolujte stav svojej zásielky u prepravnej spoločnosti.

  • V prípade splnenia podmienok pre vrátenie tovaru bude kupujúcemu vrátená celá suma, ktorú za tovar zaplatil vrátane poštovného a balného. Predávajúci vráti platbu rovnakým spôsobom, ako kupujúci použil pri svojej platbe. Kupujúci sa môže s predávajúcim dohodnúť aj na inom spôsobe vrátenia platby.
  • Predávajúci nie je povinný uhradiť kupujúcemu dodatočné náklady, ak si kupujúci výslovne zvolil iný spôsob doručenia, ako je najlacnejší bežný spôsob doručenia ponúkaný predávajúcim. Dodatočnými nákladmi sa rozumie rozdiel medzi nákladmi na doručenie, ktoré si zvolil kupujúci, a nákladmi na najlacnejší bežný spôsob doručenia ponúkaný predávajúcim.

Formulár na vrátenie/výmenu/reklamáciu: Výmenný, reklamačný formulár.pdf