Benefity nosenia strieborných náhrdelníkov

Možno nie každá z nás je obdivovateľkou striebra, no po prečítaní tohto článku určite zmeníte názor. Striebro ako kvalitný a drahý kov si vždy nájde svoje miesto v našej šperkovnici. My vám prezradíme prečo to tak je, a dozviete sa aj benefity, ktoré vám do vášho outfitu dodá jednoduchý strieborný náhrdelník.

· Nosenie striebra dodá unikátny nádych vášmu looku. Dlhé roky panoval názor, že zlaté a farebné šperky znamenajú extrovertnú povahu, no a tie minimalistické a strieborné zas introvertnú. Dnes to tak nie je a každá žena si môže dovoliť tento elegantný kúsok.

· Zvýrazní vaše črty tváre a krásu. Neverili by ste, ako dokáže tento malý šperk zvýrazniť to, čo je pekné. Pri zlate nám padnú oči najskôr na ten šperk, ale pri striebre vnímame celok a to lichotí našim očiam. Navyše, ženám v našich končinách strieborné šperky skutočne ladia s odtieňmi pleti.

· Vyzdvihne akýkoľvek farebný outfit. Pri striebre sa nemusíte trápiť, či vám bude farebne ladiť so šatami. Hodí sa naozaj ku každej farbe.

· Vydrží vám dlho a v dobrom stave. Pokiaľ sa budete o striebro dobre starať, vydrží vám roky. Šterlingové striebro je v tomto smere najlepšie.

· Je ľahké na údržbu. Ako sme si povedali, pri správnej údržbe nemá konkurenciu. Aby si striebro zachovalo svoju čistotu a lesk, je potrebné ho z času na čas pretrieť hliníkovou fóliou či vyšúchať v jedlej sóde. Okrem domácich receptov na trhu dostať aj špeciálne prípravky na čistenie striebra, ktoré len nanesiete, necháte chvíľu pôsobiť a zotriete. Aké jednoduché !

· Je hypoalergénne ! Náhrdelníky zo šterlingového striebra obsahujú až 92,5 % čistého striebra , pričom zvyšné percentá sú prímesi kovov s meďou. Neobsahujú nikel, ktorý je najväčší alergén. Strieborné šperky skrátka môžete nosiť bez obáv, že by vám spôsobili svrbenie či podráždenie na pokožke.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *