Pár nadčasových šperkov, ktoré by nemali chýbať žiadnej z nás

Pýtate sa aké sú to nadčasové kúsky ? Sú to tie, pri ktorých sa nemusíte báť že by vyšli z módy ani v roku 2021. Jednoducho sú trvácne a elegantné, a viete si ich zladiť k akémukoľvek outfitu. Trendy sa každý rok menia, ale kvalita zostáva. Vieme to aj my v Diathin. Pripravili sme pre vás kolekcie, z ktorých si vyberie každá z vás…

Na ktoré šperky sa teda zamerať ? Čítajte ďalej…

· Farebné kryštály https://www.diathin.sk/produkt/set-kristalove-kvapky-nahrdelnik-nausnice/ sú jasná voľba. Či už sa jedná o krásne sfarbené opály, ruženíny, tajomné ametysty a mnoho iných. Vsadené v náhrdelníkoch, náramkoch a náušniciach vám dodajú mystický nádych na deň aj večer. Podľa farby ich viete jednoducho skombinovať s oblečením.

· Zemská energia vám prepožičia bohémsky chic. Nie každá žena je fanynkou opulentných šperkov či zlata. Naopak, divožienky a milovníčky prírody si vyberú z kolekcie strieborných šperkov naturálnych tvarov s kameňom ako je napríklad akvamarín či tyrkys https://www.diathin.sk/produkt/tyrkys-vibe/ . Nemusíte s báť, dajú sa nakombinovať aj do práce.

· Perly vždy boli, sú a budú nadčasová klasika. Dnes už máme na výber či už z morských alebo riečnych perál mnohých farieb a tvarov. Vášmu outfitu dodajú punc elegancie a klasickej krásy. Dokážu ozvláštniť aj tú najnudnejšiu blúzku. Perlový šperk https://www.diathin.sk/produkt/set-tajomna-perla-nahrdelnik-nausnice-zlate-prevedenie/ je zároveň aj darčekom, ktorým nikdy nič nepokazíte.

· Unikátne prírodné materiály https://www.diathin.sk/produkt/easy-elegance/ sú hitom tejto sezóny !. Jeho nádherné zelené, modré, ružové a purpurové odtiene môžu zdobiť aj váš krk alebo uši.

· Robustné náhrdelníky https://www.diathin.sk/produkt/exotic-rules/ sú tiež v móde, tak to využite a začnite ich nosiť.

· Swarovskeho kryštály https://www.diathin.sk/produkt/weird-girl/ z módy nikdy nevyjdú, a nie je tomu inak ani túto sezónu. Ak neviete čím sa ozdobiť, nikdy to nepokazíte šperkom s kryštálom Swarovski. Oceníte ich aj ako ideálny darček pre sestru či kamošku.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *