Oleje a šperky – ako to ide dokopy?

Čo je zlaté, to sa blyští. Čo sa blyští, to vynikne. A presne takéto by mali byť šperky v jarnom a letnom období. Naolejovaná opálená pokožka je tá najkrajšia aká teraz na slniečku môže byť.

Našim tipom je doladenie tejto krásy príjemnými šperkami. Odporúčame voliť šperky z pozlátenej kolekcie. Vyzerá to na naolejovanej pokožke krajšie, výraznejšie a luxusnejšie. Tak ako sa leskne dozlatista od slnka a oleja pokožka, leskne sa aj Váš šperk.

Naše odporúčanie je siahnuť po kolekcii Antická krása, konkrétne po sete Som Bohyňa a nakombinovať to s našimi olejmi na pokožku.

Oleje sú pre ženskú pokožku ako stvorené. Základom krásnej pokožky je hydratácia, na ktorú by každá z nás mala upriamiť svoj zrak. Naša zmes vzácnych olejov je stvorená pre to, aby ponúkla vášmu telu hĺbkovú hydratáciu, uvoľnila vám pokožku a pleť, pohladila vaše zmysly príjemnou dlhotrvácnou vôňou, ktorá trvá. Okrem toho ide o dokonalosť vo fľaštičke. Oleje obsahujú vitamín E čo každému oleju dodáva glanc z ktorého ostane každá z Vás v nemom úžase.

Kliknutím sem

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *