Aké šperky sa nosia?

Milé dámy, dnes vám prinášame článok inšpirovaný Vami, aby okrem krásnych šperkov sme vám do vašich šperkovničiek priniesli štipku inšpirácie, ako a aké šperky sú trendy.

Ako aj posolstvom väčšiny našich šperkov, tak aj pravidlom nosenia šperkov všeobecnej je slogan – v jednoduchosti je krása. Čo je jednoduché a minimalistické, to sa v dnešnej dobe veľmi príjemne nosí. Neurazí ale vynikne v spojení s Vašou osobitou ženskou krásou.

Dovoľte nám, aby sme vám priniesli pár tipov na šperky z našich kolekcií, ktoré sú podľa nášho názoru vhodné pre každého kdekoľvek a kedykoľvek a sú a budú stále vkusnými.

Kolekcie

Na e-shope nájdete dve základné kolekcie: zlatú a striebornú. Každá z týchto kolekcií má svoje vlastné štýly, tzv. podkolekcie, ktoré sú vybrané podľa aktuálnych trendov.

Z akého materiálu sú šperky vyrobené?

Všetky šperky sú vyrobené z pozlátenej alebo poródiovanej mosadze a striebra 925. Šperky sú doplnené prírodnými materiálmi ako ruténium, ródium, paládium a Swarovski elementmi. Šperky so Swarovski elementmi sprevádza certifikácia Swarovski.

Náš tip vhodný pre každú jednu z Vás

Naša klasická kolekcia je vhodná pre každú originálnu ženu na bežný deň, teda z toho vyplýva, že pre každú jednu z nás. Kolekcia JEDNODUCHÁ KLASIKA svojou obyčajnosťou dodá originalitu každému outfitu  bežného pracovného dňa. Akýmsi symbolom tejto kolekcie by mohlo byť aj to, že v jednoduchosti šperkov bežného dňa je predsa veľa krásy. Práve preto Vám odporúčame siahnuť po ,,limitke“ Poklady mora.

Set Poklady mora

Tento set je na dovolenky ako stvorený. Dodá neodolateľnú iskru každému vášmu outfitu. Budete neprehliadnuteľná. Farebne je ladená do tyrkysova s hnedou kombináciou, čo ladí ku všetkému, čo si oblečiete. Rovnako je ideálna aj ako doplnok k plavkám. K dispozícii je nádherný náhrdelník, náušnice či náramok.

 

 

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *