Poznáte všetky tipy ktoré vám pomôžu zladiť si šperky s outfitom ?

Každá žena túži byť pekná a do detailu premyslený outfit jej krásu len podčiarkne. Lahodiace šperky sú akousi čerešničkou na torte. S našimi tipmi dotiahnete svoj výsledný dojem do dokonalosti.

  1. Premyslite si, na akú príležitosť sa obliekate, a podľa toho vyberajte aj šperk. Do práce voľte niečo elegantnejšie, na voľný čas niečo farebné a na večer zas odvážne. Výber je len na vás.
  2. Pracujte s farbami. Ak máte napríklad čierny outfit, nebojte sa ozvláštniť ho výrazným náhrdelníkom. Nebojte sa nakombinovať farby aj pri farebnom outfite, budete pôsobiť originálne.
  3. Vyberajte podľa materiálu. Na pracovné stretnutie sa napríklad hodia perlové náušnice či strieborný set s jemným náramok. Na večer si môžete dovoliť aj zlato a trblietky.
  4. Na veľkosti záleží! A platí to aj pri šperkoch. Keď ste malej subtílnej postavy a dáte si do práce obrovské náušnice, môže to pôsobiť nelichotivo. Naopak vyššie dámy si môžu dopriať napríklad dlhý náhrdelník, ktorý sa na ich postave nestratí.
  5. Vlastný štýl je na nezaplatenie. Nebojte sa skúšať a experimentovať! Môže to chvíľu trvať, ale keď si nájdete štýl ktorý vás vystihuje, budete sa cítiť skvelo.
  6. Zlaďte si šperky aj s topánkami či kabelkou. Pozerajte na materiál, veľkosť a farbu. Čierna kabelka či topánky sa dajú kombinovať so všetkým.
  7. Ani sledovanie trendov nie je na škodu. Ako v móde, tak aj vo svete šperkov sa každý rok menia trendy a štýly. Konkrétne na rok 2021 trendy diktujú veľké farebné čelenky, náušnice, ktoré spolu zdanlivo neladia (pre odvážne ženy ktoré sa neboja ukázať svoj štýl), vrstvenie a to aj v šperkoch, dúhové náhrdelníky a galaktické sety (hviezdy, mesiac a slnko v podobe náušníc či náramku). Výber je skrátka obrovský . U nás v Diathin nájdete šperky od výmyslu sveta,z ktorých si vyberie každá z vás !

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *