Príbeh značky

Značka Diathin sa zrodila z túžby ponúknuť niečo nové a originálne. Elegancia,  minimalizmus a moderný mestský život boli našou inšpiráciou. V každom našom šperku sa ukrýva aj kúsok prírody výsledkom čoho sú unikátne kolekcie, kde si každá žena nájde to svoje.

Ak sa chcete cítiť výnimočné, dnes máte možnosť vyjadriť svoj štýl a krásu pomocou našich šperkov. Neváhajte obdarovať seba, alebo svojich blízkych týmto ručne robeným kúskom. Krása tela a duše ide ruka v ruke, a tak ako sa cítime vo vnútri, tak aj žiarime navonok.

Okrem šperkov ponúkame na našej stránke aj vzácne, voňavé ručne lisované oleje, ktoré sú balzamom pre telo aj dušu. Rozmaznávajte sa s nimi vaše telo a tvár. Vzácne oleje boli odnepamäti považované za tekuté zlato, a čo môže byť krajšie ako šperk žiariaci na pokožke, ktorá je voňavá a hydratovaná.

Každá žena sa chce cítiť krásna a žiadaná, a s našimi vzácnymi olejmi a šperkmi sa vám to určite podarí. Tak ako aj šperk má svoj príbeh, tak isto aj náš život. Prezrite si našu ligotavú kolekciu, a nechajte sa zlákať fantáziou…

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *