Prečo používať oleje na telo ?

Krásna pokožka tela a tváre je pýchou pre každú ženu. Nie všetky máme pokožku bohyne od prírody, no našťastie si dnes vieme dopomôcť kvalitnými produktmi. Medzi také sa radia aj prírodné oleje. V zime, ale aj v lete má naša pokožka zvýšené požiadavky na výživu. Všetky tieto živiny jej vedia zabezpečiť naše vzácne oleje, ktorých ponuku nájdete u nás na webe.

U nás nájdete multifunkčné oleje, ktoré je možné použiť na telo aj tvár. Sú obohatené o vitamín E, ktorý vám dodá potrebnú hydratáciu. Ak si chcete spraviť napríklad relaxačnú masáž, veľmi dobrý na to je olej s levanduľou, či ružou.

Ak chcete svoje telo rozmaznať a vyživiť, vyberte si zmes olejov s mastihou. Na leto je mimoriadne vhodná zmes vzácnych olejov s trblietkami. Nielen že bude vaša pokožka dokonale hydratovaná, ale bude sa aj krásne trblietať. Doslova pokladom je pre pokožku tváre zmes olejov, napríklad arganového, kokosového či baobab oleja spolu s bambuckým maslom a ďalšími vzácnymi prísadami, ktoré zjemnia a ochránia vašu tvár, a poradia si aj so známkami starnutia.

Tak ako si viete u nás vybrať z bohatej ponuky šperkov, tak isto si môžete potešiť aj vaše zmysly a dopriať pokožke všetko čo potrebuje. Všetky oleje sú 100% prírodného pôvodu, bez parabénov, šetrné k životnému prostrediu a netestované na zvieratách.

Na Diathin nájdete nielen krásne šperky, ale aj vzácne oleje, ktoré vám potešia zmysly a rozžiaria vašu krásu.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *